به درستی محصول به سبد شما اضافه گریده است

سبد خرید

مقاله و ترفند ها

طراحی سایت تهران

توسط اکتبر 4, 2022 بدون نظر

طراحی سایت تهران

برای طراحی به چه چیزهایی احتیاج داریم

برای شروع طراحی سایت ابتدا به یک هاست و یک دامنه نیاز است، دامنه همان آدرس اینترنتی ست که برای سایت انتخاب می کنید مثلا آدرس دامنه سایت ما OMIDG.IR است، تشکیل شده از یک پیشوند به نام OMIDG و یک پسوند به نام IR می باشد، یا مثلا دامنه سایت دیجی کالا DIGIKALA.COM است یا آدرس سایت آموزشگاه علمنیه ELMINEH.COM است، دامنه می تواند پسوند های مختلفی داشته باشد اما معروف ترین آن ها دامنه دات کام و دات آی آر می باشد.
هاست چیست؟ هاست فضایی ستکه میخوهایم سایت طراحی شده خود را روی آن آپلود کنیم در حقیقت هاست یک هارد فعال در اینترنت می باشد، که از اطلاعات ما در دنیای اینترنت نگهداری می کند، قیمت هاست در ایران از ۲۰۰ هزارتومان تا بی نهایت است و هاست ها نسبت به فضا، رم، سی پی یو و امکانات دیگر قیمت های متفاوتی دارند
پس شما برای داشتم یک وبسایت به دو نکته ی بالا احتیاج دارید بعد از خریداری این دو مورد یعنی هاست و دامنه می توانید برای طراحی سایت اقدام کنید.

نکات مهم در طراحی سایت در تهران

تهران شهری شلوغ و پر از کسب و کار است اما همه ی کسب و کارها اینترنتی نشده اند در صورتی که تمام کسب و کارها می توانند در اینترنت هم مشتری های خود را پیدا کنند اینروزها مردم درباره ی هر چیزی در گوگل سرچ می کنند یا قبل از خرید هر چیزی در گوگل قیمت ها را با هم مقایسه می کنند و هر خدماتی که بخواهند را در اینترنت پیدا می کنند پس طراحی سایت می توانند مشتریان زیادی را برای شما در روز پیدا کند.
قبل از طراحی سایت در مورد شغل خود در اینترنت تخقیق کنید یعنی اگر به طور مثال دوربین مدار بسته می فروشید در گوگل سرچ کنید و ببینید که چند سایت و با چه قیمت هایی در این مورد فعالیت می کنند و بازار کار خود را مشاهده کنید، به این دلیل که خیلی از کسبه هنوز به این نتیجه نرسیده اند که به یک سایت احتیاج دارند، قیمت هایی که در اینترنت پیدا می کنید زیاد تر است بازار است پس شما با طراحی یک وبسایت و اراده قیمت کمتر می توانید بازار خوبی را در اینترنت داشته باشید پس یک فاکتور مهم در فروش اینترنتی قیمت مناسب است.
مورد بعدی در طراحی سایت مدل طراحی و ظاهر سایت است، مخاطب اگر ظاهر سایت شما را دوست نداشته باشد آن را می بنند و به سراغ سایت دیگری می رود و اگر پیدا کردن محصولی که میخواهد برایش راحت نباشد به سایت شما اعتماد نمی کند پس طراحی ظاهر خوب برای سایت بسیار مهم می باشد.

سرعت وبسایت

سرعت وب سایت بسیار مهم گوگل سایت هایی را در صفحه  ی اول خود نشان می دهد که سرعت لود بالاتری نسبت به بقیه دارند و کاربر با سرعت بهتری می تواند سایت را باز کند، بالا بودن سرعت وبسایت هم به نوع کدنویسی آن و هم به هاستی که برای آن خریداری کرده اید بستگی دارد. اگر به سایتی مثل دیجی کالا دقت کرده باشید متوجه شده اید به راحتی میتوانید هرچیزی را جستجو گنید و با سرعت بالا آن را باز کنید

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

ما به شما برای طراحی سایت آموزشگاه علمینه را پشنهاد می کنیم که بیش از ۱۰ سال تجربه در این زمینه دارند و با دارا بودن نمونه کارهای زیاد می تواند نیاز های شما را براورده کنند، یان شرکت طراحی سایت واقع در میدان ولیعصر تهران پاساژ نور می باشد و برای طراحی سایت در تهران بهترین گزینه است.

مشاوره رایگان طراحی سایت

۰۹۹۰۹۳۶۵۳۹۴